Architektura natury

Motto:Twój mózg nie jest maszyną - pamiętaj, że go nie wymienisz... XXI wiek to zdecydowanie epoka mózgu. Paradoksalnie, gdy coraz bardziej naukowcy rozpoznają tajemnice mózgu, to on w zamian za te odkrycia potęguje znaki zapytania. Fascynująca przygoda odkrywania i poznawania. Ze strony praktycznej, podróż w głąb umysłu - to proces poznawania samego siebie: swoich asocjacji, stylu uczenia się, porządkowania informacji ...

więcej

poznawania ludzi i ich zapamiętywania, radzenia sobie z pomysłami, pojęciami, z danymi i ich syntezą, by wreszcie zanurzyć się w wyobraźni i ją stymulować, by wreszcie poczuć impuls innowacyjności.

Twój mózg działa w sposób organiczny: swoją budową, procesami jakie w nim zachodzą przypomina świat natury. Drzewa i ich liście, burze i wyładowania atmosferyczne, wreszcie układ krążenia.

Efektywny trening mózgu, tak jak dieta oraz ćwiczenia fizyczne to działania, które pozwolą nam na to, by zwiększyć swoje możliwości. Dlatego od kilku lat, z wielką pasją i energią

 

  • wspieramy każdego z kim się spotkamy w tym aby systematycznie, otwarcie i radośnie zwiększał swój potencjał umysłu;
  • bazujemy na najnowszej wiedzy, doniesieniach naukowych z międzynarodowych ośrodków badawczych;
  • korzystamy z inspiracji osób, które zasłynęły z fantastycznej pamięci bądź były oddane na 100% ćwiczeniom zdolności poznawczych (pamięć, koncentracja uwagi, wyobraźnia, spostrzegawczość): Mark Twain, Thurlow Weed, Thomas Edison,Tony Buzan, Harry Lorayne, Joshua Foer, Steve Jobs, Bill Clinton i wiele innych postaci zarówno ze świata nauki, sztuki, biznesu, oświaty.


Są różne metody i narzędzia, które pomogą Ci zadbać o jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny Twój mózg, w którym ścieżki neuronowe, siatka połączeń i siatka pojęć, jakimi się posługujesz jest Twoja i wyłącznie tylko Twoja.

Wybierz drogę, która na ten moment Tobie odpowiada i będzie Twoim zdaniem najlepszym wyborem.


więcej